clock

Dzisiaj jest 25.01.2022 rok ,        godzina: 2:12 dudes     Dziś imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Artykuly » Jacuzzi


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Fotele z masażem Pro-Wellness

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Jacuzzi

Linki sponsorowane


Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Jacuzzi ogrodowe marki Hot Spring doskonały sposób na relaks, który pomoże rozluźnić mięśnie, odprężyć ciało i umysł.

Dobroczynne działanie gorącej kąpieli połączonej z masażem docenili już starożytni Rzymianie, spędzający długie godziny w łaźniach i termach. Dziś jacuzzi ogrodowe to luksus, który wcale nie wymaga wizyty w ekskluzywnym SPA – na przyjemną kąpiel możesz pozwolić sobie w zaciszu własnego ogrodu.

Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Dlaczego gorąca kąpiel odpręża?

Gorąca kąpiel to ta w temperaturze 36-38ºC. To świetny sposób na relaks po stresującym dniu pracy. Bardzo dobrze sprawdzi się on także u osób aktywnych, które pragną odprężyć się po intensywnym treningu. Ciepła woda która krąży w jacuzziobniża ciśnienie, rozluźnia mięśnie i stawy, a także rozszerza pory, pomagając ciału pozbyć się szkodliwych toksyn.

Relaksująca kąpiel w wannie z jacuzziredukuje także poziom negatywnych hormonów wytwarzanych przez organizm, kiedy czujemy stres. Pozytywnie wpływa natomiast na wydzielanie endorfin, dlatego doskonałą porą na odpoczynek w gorącej wodzie jest wieczór, kiedy chcemy wyciszyć się przed snem.

Masaż wodny czyli jacuzzi spa w Twoim ogrodzie

Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Hydromasaż wzmaga dobroczynne działanie ciepłej wody. W takim przypadku na organizm nie wpływa już tylko ciepło, ale również masujące strumienie wody, które jeszcze bardziej wspomagają usuwanie zesztywnień mięśni. Kąpiel ta pomaga także w zwalczeniu melancholii i bezsenności, a także podnosi libido.

Oprócz ogólnej poprawy stanu psychofizycznego wodny masaż niesie za sobą także liczne działania prozdrowotne: pozytywnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, łagodzi bóle i wspomaga walkę ze schorzeniami układu krążenia.

Zadbaj o ciało i umysł

Delektująca kąpiel w jacuzzi ogrodowymbędzie jeszcze skuteczniejsza, kiedy zapewnisz jej odpowiedni klimat. Przed wejściem do wanny spa zadbaj o odpowiedni nastrój – możesz włączyć swoją ukochaną muzykę, przygotować nastrojowe światło lub zapalić świeczki. Na czas kąpieli zapomnij o wszystkich problemach i obowiązkach. Pamiętaj, że jest to czas tylko dla Ciebie.

Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Zobacz jacuzzi na stronie www.ogrodowespa.pl
Komentarze


Dodaj Komentarz
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

LurguS - sklep dla masażystów i fizjoterapeutów.

Stoły do masażu

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.