clock

Dzisiaj jest 18.07.2024 rok ,        godzina: 23:44 dudes     Dziś imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Czas na masaż


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Czas na masaż

Linki sponsorowane


Masaż jest bardzo wyjątkową metodą oddziaływania na organizm, jego ogólną kondycję i zdrowie.

Znany od starożytności masaż stosowany jest we wszystkich kulturach, w różnych odmianach i na różne dolegliwości. Jego zbawienne działanie zaczyna się od tego, że pobudza krążenie, przyspiesza przemianę materii, usuwa z organizmu toksyny, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa ich elastyczność, zmniejsza tkankę tłuszczową i uaktywnia przepływ krwi i limfy.

W zależności od zastosowanych technik masażu w ofercie kliniki urody Maestria wyróżnia się: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż wyszczuplający slimming massage. Zastosowanie jednego z wymienionych typów zależne jest od indywidualnych potrzeb. Masaż klasyczny jest najpopularniejszy. W zależności od formy, może mieć działanie lecznicze, relaksacyjne lub pobudzające. Masaż klasyczny poprawia samopoczucie, dotlenia skórę, poprawia jej ukrwienie i wygląd. Masaż relaksacyjny doskonale nie tylko na układ mięśniowy i krwionośny, ale też na układ nerwowy.

Likwiduje napięcia i stres, który zgromadził się w organizmie, przywraca prawidłowy rytm serca i pomaga zwalczyć bezsenność. Działanie relaksacyjne zapewnia odpowiednia technika masażu: ruchy są spokojne, powolne i łagodne. Dzięki temu przynoszą odprężenie dla ciała i umysłu. Ostatni wspomniany rodzaj masażu, slimming massage, ma za zadanie wyszczuplić sylwetkę. Dlatego technika masażu polega na ugniataniu tkanki tłuszczowej na udach, brzuchu, biodrach i ramionach. Dzięki temu komórki tłuszczowe zostają rozdrobnione, zmniejsza się też ilość tkanki łącznej. Masażysta wykorzystuje również uciskanie punktów energetycznych, znanych z akupresury, dzięki czemu wzmaga proces usuwania toksyn z organizmu.


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.