clock

Dzisiaj jest 28.10.2021 rok ,        godzina: 5:09 dudes     Dziś imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Czas na masaż


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Fotele z masażem Pro-Wellness

Stoły do masażu

Stoły do masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Czas na masaż

Linki sponsorowane


Masaż jest bardzo wyjątkową metodą oddziaływania na organizm, jego ogólną kondycję i zdrowie.

Znany od starożytności masaż stosowany jest we wszystkich kulturach, w różnych odmianach i na różne dolegliwości. Jego zbawienne działanie zaczyna się od tego, że pobudza krążenie, przyspiesza przemianę materii, usuwa z organizmu toksyny, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa ich elastyczność, zmniejsza tkankę tłuszczową i uaktywnia przepływ krwi i limfy.

W zależności od zastosowanych technik masażu w ofercie kliniki urody Maestria wyróżnia się: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż wyszczuplający slimming massage. Zastosowanie jednego z wymienionych typów zależne jest od indywidualnych potrzeb. Masaż klasyczny jest najpopularniejszy. W zależności od formy, może mieć działanie lecznicze, relaksacyjne lub pobudzające. Masaż klasyczny poprawia samopoczucie, dotlenia skórę, poprawia jej ukrwienie i wygląd. Masaż relaksacyjny doskonale nie tylko na układ mięśniowy i krwionośny, ale też na układ nerwowy.

Likwiduje napięcia i stres, który zgromadził się w organizmie, przywraca prawidłowy rytm serca i pomaga zwalczyć bezsenność. Działanie relaksacyjne zapewnia odpowiednia technika masażu: ruchy są spokojne, powolne i łagodne. Dzięki temu przynoszą odprężenie dla ciała i umysłu. Ostatni wspomniany rodzaj masażu, slimming massage, ma za zadanie wyszczuplić sylwetkę. Dlatego technika masażu polega na ugniataniu tkanki tłuszczowej na udach, brzuchu, biodrach i ramionach. Dzięki temu komórki tłuszczowe zostają rozdrobnione, zmniejsza się też ilość tkanki łącznej. Masażysta wykorzystuje również uciskanie punktów energetycznych, znanych z akupresury, dzięki czemu wzmaga proces usuwania toksyn z organizmu.


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

LurguS - sklep dla masażystów i fizjoterapeutów.

Stoły do masażu

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness

Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.