clock

Dzisiaj jest 01.12.2023 rok ,        godzina: 1:30 dudes     Dziś imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Jak wykonać masaż głowy?


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Jak wykonać masaż głowy?

Linki sponsorowane


Przystępując do masażu suchej lub napiętej skóry głowy powinno się nawilżyć palce ciepłą oliwą z oliwek; dla skóry tłustej można zastosować odrobinę wody mineralnej, natomiast dla skóry normalnej – mieszankę wody różanej i mineralnej. Masaż należy rozpocząć od wykonania ruchów kolistych o małym promieniu opuszkami palców (w żadnym wypadku paznokciami) począwszy od skóry głowy tuż nad czołem poprzez miejsca przy uszach i kończąc na szyi. Najlepiej wykonać całą tę czynność bez odrywania palców od głowy.

Drugi etap masażu polega na delikatnym uciskaniu kolejnych rejonów skóry głowy. Przy tej zabiegu należy trzymać palce złączone koncentrując się na każdym kawałku głowy i szyi przez ok. minutę.

Zabieg masażu głowy jest tani i prosty, a jednocześnie niezwykle ważny dla zdrowia skóry głowy i włosów. Podnosi on znacznie skuteczność preparatów do pielęgnacji włosów i skóry głowy, tak że wykonywany systematycznie i starannie masaż w połączeniu z tańszym preparatem daje nierzadko znacznie lepsze efekty niż niedbałe wmasowanie droższego specyfiku.


[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

LurguS - sklep dla masażystów i fizjoterapeutów.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.