clock

Dzisiaj jest 23.04.2024 rok ,        godzina: 19:38 dudes     Dziś imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Muzyka i masaż


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Muzyka i masaż

Linki sponsorowane


Muzyka jest często integralną częścią masażu, zwłaszcza kiedy zabieg ten zmierza do osiągnięcia stanu relaksu. Zapewne wielu z Was ma taki utwór, przy którym odpręża się i relaksuje. Osobiście jestem wierny Amrit Kirtan, Sacred Earth, Deva Premal ale z zaciekawieniem przeczytałem newsa, że w Wielkiej Brytanii powstał utwór o nazwie Weightless, który podobno ma być najbardziej relaksującym utworem wszech czasów.

Piosenkę nagrał zespół Marconi Union przy współpracy z terapeutami i specjalistami od dźwięku. Utwór został tak skonstruowany, że dźwięki, które się w nim pojawiają stymulują obszary mózgu odpowiedzialne nie tylko za rejestrowanie sygnałów ale także za emocje. Piosenka nagrana jest w tempie 60 BPM i zwalnia do 50 BPM co wpływa na spowolnienie rytmu serca. Ponadto udowodniono podczas badań klinicznych, że obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu) o 65 %.

W pierwszej chwili nie zachwyca, ale gdy się głębiej wsłuchamy ma coś w sobie. Tytuł: Marconi Union - Weightless (Radox) HighQuality Audio (most relaxing tune)
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.