clock

Dzisiaj jest 23.04.2024 rok ,        godzina: 19:11 dudes     Dziś imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Twoja twarz rzecz święta


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Twoja twarz rzecz święta

Linki sponsorowane


Jeśli wydaje Ci się, że aby wykonać masaż musisz mieć odpowiednie przeszkolenie lub ukończone odpowiednie kursy, to jesteś w błędzie. Masaż może być wspaniałą formą relaksu i sposobem na sprawienie odrobiny przyjemności drugiej osobie.

Możesz wykonać go razem ze swoim partnerem albo z przyjaciółką. Niemniej jednak wykonywany systematycznie nie tylko poprawi nasze relacje z drugą osobą, ale także wpłynie na jej czy jego wygląd. Poniżej znajdziecie prosty sposób na wykonanie krótkiego, łatwego i przyjemnego masażu twarzy.

Pozycją wyjściową do masażu jest zazwyczaj ta, w której nasz partner siedzi na krześle, a my stoimy za jego plecami. Zaczynamy od delikatnych ruchów głaskania w górę i w dół oraz z boku na bok w obie strony. Głaszczemy całymi powierzchniami dłoni. Idealnym ruchem jest przesuwanie powoli dłonią po twarzy od czoła po brodę. Ruch możemy powtarzać dowolną ilość razy.

Kolejnym etapem jest wykonanie kolistych ruchów rozcierających, opuszkami palców od 2 do 5. Rozcieramy z niewielkim naciskiem i w tempie szybszym niż wykonywaliśmy ruch głaskania. Ruchy zaczynamy od środka brody, od policzków, od czoła na zewnątrz twarzy. Rozcieranie wykonujemy w kilku pasmach, miękkimi, płynnymi ruchami.

Następnie kładziemy dłonie na policzkach partnera z palcami skierowanymi w stronę środka twarzy. Trzymamy je tak około dziesięciu sekund, oddychając przy tym wolno i spokojnie. To samo powtarzamy z dłońmi ułożonymi na czole partnera oraz na czubku głowy.

Na koniec możemy wykonać ruchy głaszczące, takie jak na początku zabiegu.

Taki masaż wspaniale działa na zmęczoną i napiętą twarz. Relaksuje ją, uspokaja oraz dodaje urody, a przy tym jest łatwy i przyjemny.

Źródło: www.uroda.com


[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.