clock

Dzisiaj jest 28.10.2021 rok ,        godzina: 3:09 dudes     Dziś imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Wybór odpowiedniej kozetki do swojego gabinetu rehabilitacyjnego


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Fotele z masażem Pro-Wellness

Stoły do masażu

Stoły do masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Wybór odpowiedniej kozetki do swojego gabinetu rehabilitacyjnego

Linki sponsorowane


Bardzo często zdarza się, iż wiemy jaki stół do masażu czy rehabilitacyjny chcemy mieć i z jakimi dodatkowymi akcesoriami chcielibyśmy go zakupić, jeżeli chodzi zaś o kozetkę traktujemy to nieco powierzchownie i wybieramy najprostszą i możliwie najtańszą. W moim artykule postaram przybliżyć wszystkim czytającym jak ważną rolę odgrywa dobrze dobrana leżanka w każdym gabinecie rehabilitacyjnym czy salonie masażu.

Dobrze zaprojektowana leżanka jest niejednokrotnie głównym sprzętem dobrego gabinetu rehabilitacyjnego, nie można zapominać iż na niej właśnie można wykonywać niezliczoną ilość zabiegów jak i ćwiczeń. Będąc bardziej stabilna od składanych stołów do masażu i niewątpliwie tańsza od stacjonarnych stołów rehabilitacyjnych może służyć w większości przypadków jako uniwersalny sprzęt do rehabilitacji.

Kozetki dostępne na polskim rynku cechuję niewątpliwie bardzo dobre wykonanie jak i niebywała funkcjonalność. Przy zakupie warto więc zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów.

Po pierwsze postarajmy się by miała odpowiednie wymiary co sprawi, iż wszyscy pacjenci będą czuli się na niej komfortowo. Do niektórych modeli kozetek można nawet dodać półkę wydłużającą blat stołu.

Postarajmy się także by miała odpowiedniej grubości tapicerkę, która będzie również miła w dotyku. Na rynku dostępne są obicia z materiału skóropodobnego o różnych fakturach, warto wybrać takie, które nie będą się ścierały w trakcie dłuższego używania. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest leżanka z łamanym leżyskiem i z wyciętym otworem na twarz z dodatkową poduszeczką, na takiej kozetce bez problemu można wykonywać rozmaite rodzaje masaży.

Po doposażeniu zaś naszego gabinetu w niedrogie wałki, półwałki czy kliny, może ona zastąpić stacjonarne stoły do masażu z regulowanymi, poszczególnymi częściami leżyska.

Postarajmy się również wybrać leżankę jak najbardziej funkcjonalną, czyli taką, która ma np. dodatkową półkę pod leżyskiem, którą w dowolny sposób możemy zagospodarować.

Jest to więc wielofunkcyjny sprzęt rehabilitacyjny, który z pewnością znajdzie niejedno zastosowanie w każdym gabinecie czy salonie.

Postarajmy się więc przy następnym zakupie naszej leżanki by spełniała ona jak najwięcej powyższych warunków.

Źródło: www.artykuly.com.pl


[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

LurguS - sklep dla masażystów i fizjoterapeutów.

Stoły do masażu

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness

Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.