clock

Dzisiaj jest 23.04.2024 rok ,        godzina: 19:27 dudes     Dziś imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Masaż egipski


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Masaż egipski

Linki sponsorowane


Istnieje kilka jego odmian. W salonach masażu najczęściej oferuje się masaż, do którego używa się aromatyczne olejki z wyciągiem z ziół. Mają one dobroczynne działanie na rozluźnienie mięśni, ożywienie skóry i ogólnie pojętą regenerację. Najbardziej interesujący jest duchowy egipski masaż. Według jego zasad ciało jest porównane do piramid. Nie zajmuje się mięśniami, ale tylko komórkami nerwowymi.

Zasada

Według jego zasad, ciało składa się z siedmiu metali: złota, srebra, żelaza, rtęci, miedzi, cyny i miedzi. U każdego człowieka dominuje inny metal. W zależności od tego, którego metalu jest najwięcej, ciało dzieli się na ciepłe, zimne, wilgotne i suche. Co więcej, każdy z tych typów ma właściwości jednego z żywiołów: ognia, wody, wiatru, lub powietrza. Masaż przebiega zgodnie z tą charakterystyką.

Do tego masażu wykorzystuje się numerologię, potrzebne do tego jest imię klienta i imię jego matki. Każdej literze w abecadle przypisana jest cyfra. Numery z imion podlicza się razem i według rezultatu dopasowuje typ masażu.

Zgodnie ze staroegipską nauką ciało ludzkie można podzielić na piramidy: głowa, ramion i tułów tworzą jedną piramidę, od pasa w dół znajduje się druga piramida. Energia zbiera się z obu piramid, jej największa kumulacja znajduje się w środku.

Chociaż jest to interesujący i nietradycyjny typ masażu, niewiele salonów ma go w ofercie.

Źródło: www.ladiva.pl


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.