clock

Dzisiaj jest 18.07.2024 rok ,        godzina: 23:06 dudes     Dziś imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Masaż turecki


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Masaż turecki

Linki sponsorowane


Masaże orientalne oferują więcej niż tylko masaż.

Masaż turecki

Hammam to turecka nazwa na spa. Turecki masaż nie polega tylko na samym masażu, ale obejmuje też procedury, takie jak łaźnia turecka.

O masażu

Mężczyznom wystarczy ręcznik wokół pasa, kobiety zostają w stroju kąpielowym. Pierwsze 20 minut to pobyt w łaźni parowej. Pod wpływem ciepła i pary otwierają się pory, co jest wstępem do oczyszczenia skóry. Następnie masażysta za pomocą gąbki usunie ze skóry nieczystości i obumarły naskórek. Potem wykonuje właściwy masaż. Należy uprzedzić, że nie jest to najdelikatniejsza forma masażu. W czasie masażu używa się mydeł w płynie na bazie aromatycznych olejków. Dzięki temu ręce mają poślizg, co pozwala na głębszy i intensywniejszy masaż. Zabieg trwa około półtorej do dwóch godzin. Po masażu, czas na chłodny prysznic, a w chłodniejszym pomieszczeniu można się zrelaksować popijając miętową herbatę.

Do masażu używa się olej arganowy, który zawiera dwa razy więcej witaminy E niż oliwa, a także jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i polifenole.

Zalety

Podobnie jak przy suchej saunie, dzięki tureckiej łaźni poprawia się krążenie krwi, skóra oczyszcza się z toksyn. Hammam jest dobry także dla osób mających problemy z oddychaniem lub alergiami. Stosowanie na przemian chłodnego i ciepłego otoczenia wpływa pozytywnie na system odpornościowy. Dzięki stosowanym olejom, skóra zyskuje witaminy i nawilżenie.

Źródło: www.ladiva.pl


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.