clock

Dzisiaj jest 18.07.2024 rok ,        godzina: 23:14 dudes     Dziś imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Współpraca


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Współpraca

Linki sponsorowane


Patronat medialny

Jesteś organizatorem wydarzenia, które może zainteresować naszych użytkowników? Serwis e-Masaz.pl bardzo chętnie obejmuje patronatem różnego rodzaju imprezy tematyczne i wydarzenia branżowe. Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Jak wygląda współpraca z nami przy patronacie medialnym?

Na stronie głównej e-Masaz.pl zamieszczamy cykl publikacji o nadchodzącym wydarzeniu uzupełniony o materiały graficzne. W trakcie trwania patronatu jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem, a na koniec zamieszczamy relację z tego wydarzenia. Relację sporządzamy we własnym zakresie lub na podstawie przesłanych do nas materiałów.

Każde dodatkowe świadczenia z naszej strony (mailingi, dodatkowa promocja na stronach serwisu) ustalane są indywidulanie z organizatorami imprezy.

W przypadku objęcia przez nas danego wydarzenia patronatem, oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych. Wszystkie kwestie współpracy ustalamy jednak indywidualnie dostosowując je do specyfiki imprezy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

W każdym przypadku podchodzimy profesjonalnie do swojego zadania i staramy się przekazać naszym użytkownikom jak najwięcej informacji o objętym patronatem wydarzeniu.

Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami:

e-mail: kontakt@e-masaz.pl

Wymiana linków/banerów

Jeśli chcesz zareklamować się w serwisie e-masaz.pl lub masz własną stronę WWW, tematycznie związaną z serwisem e-masaz.pl i nie tylko.
Chcesz, żeby odwiedzała ją większa ilość osób? Dobrym sposobem na to jest Wymiana linków.

Co zrobić w takim razie? Zamieść poniższy kod na swoją stronę, do stopki, panelu, gdziekolwiek na Twojej stronie głównej, i daj znać, przez Prywatn± Wiadomość, na gg 1123466, lub na E-mail - przyślij adres swojej strony.

Link

Kod:
 
Banery:Masaż


Masaż

Masaż


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.