clock

Dzisiaj jest 28.02.2024 rok ,        godzina: 23:22 dudes     Dziś imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » II Targi Kosmetyczno - Fryzjerskie Dni Urody i Spa


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

II Targi Kosmetyczno - Fryzjerskie Dni Urody i Spa

Linki sponsorowane


II TARGI KOSMETYCZNO - FRYZJERSKIE DNI URODY I SPA

NAJGORĘTSZE TRENDY, EDUKACJA, PROFESJONALIZM, EKSCYTUJĄCE KONKURSY

DUŻA DAWKA SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY !

Już 20-21 kwietnia 2013 zapraszamy do Hali Stulecia we Wrocławiu na kolejną edycję profesjonalnych targów dedykowanych branży kosmetyczno-fryzjerskiej.

II Targi Kosmetyczno - Fryzjerskie „Dni Urody i Spa” to jedyna na Dolnym Śląsku impreza branżowa o tak szerokim zakresie tematycznym:

http://wigor-targi.com/targi,710,Zakres+tematyczny.html

Do zaprezentowania swojej oferty na imprezie zachęcamy producentów i dystrybutorów kosmetyki profesjonalnej, pielęgnacji dłoni i paznokci, pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu i wizażu, firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej, ośrodków SPA, centrów fitness, a także hotele, uzdrowiska i kompleksy wypoczynkowe.

Na odwiedzających czeka bogata oferta wiodących marek, profesjonalny panel wykładowy, spotkania w gronie profesjonalistów, wymiana doświadczeń, zakupy renomowanych i najnowszych produktów, sprzętu po okazyjnej cenie oraz emocje związane z licznymi atrakcjami.

PANEL WYKŁADOWY I PROFESJONALNE SZKOLENIA

Uczestnicy targów będą mogli podnieść swoje kwalifikacje podczas przygotowanych szkoleń i wykładów prowadzonych przez uznanych specjalistów, zarówno w dziedzinach bezpośrednio związanych z branżą (m.in. kosmetyka, fryzjerstwo, kosmetologia, medycyna estetyczna, dietetyka), jak i w obszarze psychologii, coachingu czy marketingu. Wśród poruszanych tematów, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Panel wykładowy został podzielony na dwa bloki: „Adept na starcie” - dedykowany adeptom sztuki wizażu i stylizacji, uczniom szkół kosmetycznych i fryzjerskich oraz „Profesjonalista na topie” - przeznaczony dla profesjonalistów, posiadających już pewne doświadczenie w branży. Obok informacji o charakterze biznesowo – marketingowym, nowych ścieżek rozwoju, strategii funkcjonowania w dobie kryzysu i walki na rynku, zaprezentujemy najnowsze trendy produktowe i zabiegowe, innowacyjne rozwiązania i technologie.

MIEJSCE SPOTKAŃ PROFESJONALISTÓW

Poza specjalistyczną wiedzą prezentowaną podczas szkoleń i wykładów w części konferencyjnej, targi to także doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi zabiegami, metodami i specyfikami prezentowanymi na przygotowanych pokazach. Tradycyjnie profesjonalna komisja targowa przyzna nagrody targowe – PERŁY Dni Urody i SPA - wyróżniające najlepsze i najbardziej innowacyjne spośród zaprezentowanych produktów i usług.

ZADBAJ O SIEBIE NA WIOSNĘ !

Profesjonaliści z firm i szkół podpowiedzą, jak zadbać o swoją urodę. Na odwiedzających czekają porady specjalistów, pokazy wizażu, stylizacji i mody. „DNI URODY I SPA” to także doskonała okazja, żeby na miejscu zaopatrzyć się w wiele produktów, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o możliwościach jakie daje współczesna kosmetologia, fryzjerstwo, dietetyka i medycyna estetyczna. Będzie można zakupić, wypróbować, zyskać informacje.

Przygotowaliśmy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

Szczegóły na naszych stronach www:

wigor-targi.com

facebook.com/Dniurodyispa

Organizator:

Agencja Reklamowa Wigor

ul. Sokolnicza 34-38, 53-660 Wrocław

tel.: 71 359 62 71

e-mail: office@wigor-targi.com

II TARGI KOSMETYCZNO - FRYZJERSKIE DNI URODY I SPA

Poczuj piękno

20-21 kwietnia 2013 (sobota, niedziela), Hala Stulecia, Wrocław

GODZINY OTWARCIA: 10:00 – 18:00

CENY BILETÓW: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy

KATALOG TARGOWY WYSTAWCÓW: bezpłatny, ogólnodostępny

MIEJSCE: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

ORGANIZATOR: Agencja Reklamowa WIGOR
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.