clock

Dzisiaj jest 23.04.2024 rok ,        godzina: 20:08 dudes     Dziś imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Artykuly » 40. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE!


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

40. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE!

Linki sponsorowane


Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Jacuzzi ogrodowe marki Hot Spring doskonały sposób na relaks, który pomoże rozluźnić mięśnie, odprężyć ciało i umysł.

Dobroczynne działanie gorącej kąpieli połączonej z masażem docenili już starożytni Rzymianie, spędzający długie godziny w łaźniach i termach. Dziś jacuzzi ogrodowe to luksus, który wcale nie wymaga wizyty w ekskluzywnym SPA – na przyjemną kąpiel możesz pozwolić sobie w zaciszu własnego ogrodu.

Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Dlaczego gorąca kąpiel odpręża?

Gorąca kąpiel to ta w temperaturze 36-38ºC. To świetny sposób na relaks po stresującym dniu pracy. Bardzo dobrze sprawdzi się on także u osób aktywnych, które pragną odprężyć się po intensywnym treningu. Ciepła woda która krąży w jacuzziobniża ciśnienie, rozluźnia mięśnie i stawy, a także rozszerza pory, pomagając ciału pozbyć się szkodliwych toksyn.

Relaksująca kąpiel w wannie z jacuzziredukuje także poziom negatywnych hormonów wytwarzanych przez organizm, kiedy czujemy stres. Pozytywnie wpływa natomiast na wydzielanie endorfin, dlatego doskonałą porą na odpoczynek w gorącej wodzie jest wieczór, kiedy chcemy wyciszyć się przed snem.

Masaż wodny czyli jacuzzi spa w Twoim ogrodzie

Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Hydromasaż wzmaga dobroczynne działanie ciepłej wody. W takim przypadku na organizm nie wpływa już tylko ciepło, ale również masujące strumienie wody, które jeszcze bardziej wspomagają usuwanie zesztywnień mięśni. Kąpiel ta pomaga także w zwalczeniu melancholii i bezsenności, a także podnosi libido.

Oprócz ogólnej poprawy stanu psychofizycznego wodny masaż niesie za sobą także liczne działania prozdrowotne: pozytywnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, łagodzi bóle i wspomaga walkę ze schorzeniami układu krążenia.

Zadbaj o ciało i umysł

Delektująca kąpiel w jacuzzi ogrodowymbędzie jeszcze skuteczniejsza, kiedy zapewnisz jej odpowiedni klimat. Przed wejściem do wanny spa zadbaj o odpowiedni nastrój – możesz włączyć swoją ukochaną muzykę, przygotować nastrojowe światło lub zapalić świeczki. Na czas kąpieli zapomnij o wszystkich problemach i obowiązkach. Pamiętaj, że jest to czas tylko dla Ciebie.

Jacuzzi Ogrodowe marki Hot Spring

Zobacz jacuzzi na stronie www.ogrodowespa.pl
Komentarze


Dodaj Komentarz
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.