clock

Dzisiaj jest 23.04.2024 rok ,        godzina: 18:46 dudes     Dziś imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Domowe sposoby na cellulit - kawa, masaż, bluszcz, aloes


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Domowe sposoby na cellulit - kawa, masaż, bluszcz, aloes

Linki sponsorowane


Każda kobieta chce być dumna ze swojego ciała i pięknie wyglądać. Cellulit może czasem stanąć na przeszkodzie, więc warto poznać domowe sposoby na cellulit. Domowe sposoby na cellulit pozwolą skutecznie i szybko pozbyć się cellulitu. Ważną zaletą domowych sposobów na cellulit jest ich bardzo niska cena, przy niezwykle wysokiej jakości i skuteczności. Wypróbuj domowe sposoby na cellulit i ciesz się piękną i jędrną skórą.

Domowe sposoby na cellulit:

Peeling kawowy - dwie łyżki kawy parzonej, łyżka soli i cynamonu, żel do ciała, najlepiej bezzapachowy oraz oliwkę. Wszystko razem wymieszać. Następnie nakładać na ciało i kolistymi ruchami wykonywać masaż przez 10 – 15 minut, po czym zmyć peeling pod prysznicem na przemian ciepłym i zimnym.

Masaż z olejków – domowy sposób na cellulit, do przygotowania którego potrzebujemy: olejku z migdałów, olejku grejpfrutowego, olejku lawendowego oraz naparu z bluszczu. Napar z bluszczu przygotowujemy z 2 liści rośliny, które zalewamy 1/2 szklanki wrzątku i parzymy pod przykryciem przez 20 minut. Napar odcedzamy. 1/2 łyżeczki przygotowanego naparu mieszamy ze szklanką olejku z migdałów oraz 5 kroplami olejku grejpfrutowego oraz 5 kroplami olejku lawendowego. Tak powstałym olejkiem wykonujemy energiczny masaż w miejscach, gdzie występuje cellulit. Masaż powinien trwać przynajmniej 10 minut. Na koniec zmywamy olejek zimnym prysznicem, który dodatkowo hartuje naszą skórę.

Antycellulitowa maseczka na uda - 4 łyżki cynamonu, 4 łyżki kawy rozpuszczalnej, 2 łyżki oliwy z oliwek oraz 4 łyżki spirytusu. Wszystkie te składniki dokładnie ze sobą mieszamy. Nakładamy na cellulit, mocno wsmarowując, po czym uda owijamy folią aluminiową; dla polepszenia rezultatu można założyć rajstopy. Maseczkę trzymamy około 20 minut, po czym zmywamy zimnym prysznicem. Wyżej przedstawiony domowy sposób na cellulit, nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na alkohol.

Antycellulitowa maseczka na uda z bluszczu – do wykonania tej maseczki potrzebujemy ok. 10 liści bluszczu z olejek migdałowy. Liście bluszczu zalewamy ½ litra wrzątku i parzymy przez 20 minut. Po tym czasie oddzielamy liście od naparu. Liście dokładnie miksujemy z 1/2 szklanki oleju migdałowego, aż powstanie gęsta papka. Powstała maseczkę nakładamy na uda i pośladki i trzymamy ok 30 minut. Po czym zmywamy zimnym prysznicem.

Aloesowa maseczka - ok. 18 liści aloesu (roślina do kupienia w kwiaciarni) miażdżymy i mieszamy z 2 łyżkami mąki ziemniaczanej. Tak przygotowaną maseczkę nakładamy na cellulit i owijamy folią aluminiową. Maseczkę trzymamy około 30 minut, po czym zmywamy zimnym prysznicem. Jest to bodajże najtańszy domowy sposób na cellulit, który pomoże zlikwidować „pomarańczową skórkę”.

Peeling z kawy i cukru - 4 łyżki kawy parzonej zalewamy szklanką wrzątku i parzymy przez 15 minut. Następnie oddzielamy napar od fusów. Fusy mieszamy z 2 łyżkami oliwy z oliwek, łyżką cukru oraz szczyptą cynamonu. Tak przygotowaną papką masujemy uda i pośladki ok. 20 minut. Następnie zmywamy zimnym prysznicem.

Źródło: www.students.pl


[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.