clock

Dzisiaj jest 08.05.2021 rok ,        godzina: 0:55 dudes     Dziś imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Festiwal Budzenie ciała budzenie świadomości


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Fotele z masażem Pro-Wellness

Stoły do masażu

Stoły do masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Festiwal Budzenie ciała budzenie świadomości

Linki sponsorowane


Festiwal Budzenie ciała - budzenie świadomości odbędzie się w dniach 8 - 10 kwietnia 2011 roku w Warszawie. Impreza przeznaczona jest dla osób zajmujących się zawodowo pracą z ciałem, oraz dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i dbaniem o zdrowie. W trakcie festiwalu zaprezentowane zostaną niekonwencjonalne, lecz sprawdzone, techniki rozwoju poprzez ciało.

W trakcie festiwalu zaprezentowane zostaną liczne metody, między innymi: metoda Feldenkraisa, kinezjologia, terapia czaszkowo krzyżowa. Wydawnictwo Virgo - organizator festiwalu starannie dobrało wykładowców, wszyscy oni są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.
Gościem specjalnym festiwalu będzie Donald VanHowten, terapeuta z ponad czterdziestoletnim stażem, przyjeżdżający do Polski specjalnie na Festiwal ze Stanów Zjednoczonych. VanHowten poprowadzi 3 godzinny warsztat i zaprezentuje swoją autorską metodę „pracy z odciskami życia” (Life Impressions Bodywork).
Wszystkie wykłady będą połączone z pokazami i ćwiczeniami, tak aby uczestnicy mogli się przekonać o skuteczności prezentowanych technik. Oprócz zajęć dotyczących metod terapeutycznych i rozwojowych, na festiwalu zaprezentowane będą inne formy pracy z ciałem takie jak taniec w improwizacji, czy praca z głosem.
Festiwal będzie miał charakter poznawczo-doświadczalny. Został stworzony jako spójna całość, tematy poszczególnych zajęć wzajemnie się uzupełniają. Uczestnicy będą mogli w radosny sposób odkryć siebie, oraz wspólnie doświadczać Nowego. Uczestnictwo w festiwalu będzie okazją do miłego spędzenia czasu, poznania ciekawych ludzi, a także do zwiększenia świadomości własnego ciała. Więcej na www.virgofestiwal.pl

Virgo - wydawnictwo założone w 2006 roku przez Dorotę Więckowską-Granicką w odpowiedzi na zapotrzebowanie na książki z pogranicza dziedzin. Firma przybliża czytelnikom niekonwencjonalne i nowatorskie zagadnienia, podchodząc do nich z naukowym profesjonalizmem. Wydawnictwo wprowadza na rynek wartościowe publikacje z zakresu medycyny naturalnej, rozwoju osobistego, psychologii i ezoteryki. Virgo prezentuje nowe sposoby myślenia o człowieku i świecie. Inspiruje do świadomego i zdrowego życia w harmonii ciała, ducha i umysłu. www.virgobooks.pl


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

LurguS - sklep dla masażystów i fizjoterapeutów.

Stoły do masażu

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness

Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.