clock

Dzisiaj jest 23.04.2024 rok ,        godzina: 19:49 dudes     Dziś imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha            Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Festiwal Budzenie ciała budzenie świadomości


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Festiwal Budzenie ciała budzenie świadomości

Linki sponsorowane


Festiwal Budzenie ciała - budzenie świadomości odbędzie się w dniach 8 - 10 kwietnia 2011 roku w Warszawie. Impreza przeznaczona jest dla osób zajmujących się zawodowo pracą z ciałem, oraz dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i dbaniem o zdrowie. W trakcie festiwalu zaprezentowane zostaną niekonwencjonalne, lecz sprawdzone, techniki rozwoju poprzez ciało.

W trakcie festiwalu zaprezentowane zostaną liczne metody, między innymi: metoda Feldenkraisa, kinezjologia, terapia czaszkowo krzyżowa. Wydawnictwo Virgo - organizator festiwalu starannie dobrało wykładowców, wszyscy oni są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.
Gościem specjalnym festiwalu będzie Donald VanHowten, terapeuta z ponad czterdziestoletnim stażem, przyjeżdżający do Polski specjalnie na Festiwal ze Stanów Zjednoczonych. VanHowten poprowadzi 3 godzinny warsztat i zaprezentuje swoją autorską metodę „pracy z odciskami życia” (Life Impressions Bodywork).
Wszystkie wykłady będą połączone z pokazami i ćwiczeniami, tak aby uczestnicy mogli się przekonać o skuteczności prezentowanych technik. Oprócz zajęć dotyczących metod terapeutycznych i rozwojowych, na festiwalu zaprezentowane będą inne formy pracy z ciałem takie jak taniec w improwizacji, czy praca z głosem.
Festiwal będzie miał charakter poznawczo-doświadczalny. Został stworzony jako spójna całość, tematy poszczególnych zajęć wzajemnie się uzupełniają. Uczestnicy będą mogli w radosny sposób odkryć siebie, oraz wspólnie doświadczać Nowego. Uczestnictwo w festiwalu będzie okazją do miłego spędzenia czasu, poznania ciekawych ludzi, a także do zwiększenia świadomości własnego ciała. Więcej na www.virgofestiwal.pl

Virgo - wydawnictwo założone w 2006 roku przez Dorotę Więckowską-Granicką w odpowiedzi na zapotrzebowanie na książki z pogranicza dziedzin. Firma przybliża czytelnikom niekonwencjonalne i nowatorskie zagadnienia, podchodząc do nich z naukowym profesjonalizmem. Wydawnictwo wprowadza na rynek wartościowe publikacje z zakresu medycyny naturalnej, rozwoju osobistego, psychologii i ezoteryki. Virgo prezentuje nowe sposoby myślenia o człowieku i świecie. Inspiruje do świadomego i zdrowego życia w harmonii ciała, ducha i umysłu. www.virgobooks.pl


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.