clock

Dzisiaj jest 29.02.2024 rok ,        godzina: 0:46 dudes     Dziś imieniny: Lecha, Lutomira           Dołącz do e-Masaz.pl w IG          Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Masaż biurowy - work site


Polecane produkty
Stoły do masażu
Linki sponsorsowane


Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuWyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Masaż biurowy - work site

Linki sponsorowane


Masaż biurowy Work Site wykonywany w regularnych odstępach czasu jest wręcz idealnym sposobem eliminowania stresu z miejsca pracy. Przy niewiele ponad 10 min trwania jest on idealnie przystosowany do warunków biura. Ponadto aby zostać wymasowanym w pracy nie należy ściągać ubrania, zostanie on wykonany przez ubranie. Terapeuta indywidualnie dobierze chwyty, aby masaż był maksymalnie efektywny. Rozluźnia on spięte mięśnie, relaksuje, dzięki czemu szybko pozbywamy się bólu kręgosłupa. Jako że wpisuje się on w zabiegi profilaktyczne chorób kręgosłupa polecany jest w pierwszej kolejności osobom pracującym przez wiele godzin przed komputerem. Nie ma co ukrywać, że pracownik po takim masażu będzie bardzie produktywny i wpłynie to nie tylko na jego pracę, ale również na kontakty z klientami oraz współpracownikami.


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


HABYS - producent wysokiej klasy stołów do masażu.

Stoły do masażu

Centrum sztuki masażu -Szkoła masażu.

Szkoła masażu


Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie
związanym z rehabilitacją medyczną.
Rehabilitacja to działanie kompleksowe
stanowiące zespół czynności mających na
celu przywrócenie pełnej lub możliwie
najwyższej do osiągnięcia sprawności
fizycznej lub psychicznej organizmu.

Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.